Biz Kimiz?

2000 yılında İstanbul’da kurulan Detay Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik firmamız;  ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam ediyor. Anlayışlı, Ayrıntılı, Farklı ve Kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinen Detay Muhasebe, müşteri ilişkilerinde, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya, insani odaklı hizmet kalitesinden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam ediyor. Bu amaç ve hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, müşterilerinin karşılaşabileceği, karşılaştığı her türlü sorun ve sıkıntılara insani odaklı yaklaşıp, sıfır sorun yaşanmasını garanti eden çözümler üretmeye devam ediyor.

Müşteri farkı gözetmeksizin tüm müşterilerimizin beklentilerine çağdaş, denetim ve danışmanlık ve güncel mevzuatlara uygun şekilde, müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek hizmet kalitesini en üst seviyede sunmayı taahhüt ediyor.

Detay Muhasebe müşterilerine bilgi akışını doğru ve zamanında ulaştırmadaki hızı, verdiği hizmetin en önemli kalite unsurudur. Üstün standartlardaki hizmetleri, en uygun maliyet olanakları ile gereken zamanlarda sağlamaktadır.

15
YILLIK TECRÜBE
90
ŞİRKET KURDUK
200
YENİ MÜKELLEF
100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Neden Biz?

Detay Muhasebe olarak; işletmelerin mali durumlarını daha ayrıntılı bir şekilde takip etmelerini sağlıyoruz. Bu da işletmelerin maliyetleri, gelirleri ve diğer finansal verileri daha iyi analiz etmelerine olanak tanımaktadır. Detay Muhasebenin avantajları şunlardır:

  1. Daha İyi Karar Verme: İşletme sahiplerinin ve yöneticilerinin daha bilinçli kararlar almasını sağlıyoruz. Mali ve Finansal verilerin detaylı analizi yaparak, stratejik planlamayı ve bütçe oluşturmayı destekliyoruz.
  2. Daha İyi Mali Kontrol: Detay Muhasebe olarak; işletmelerin mali durumlarını daha yakından takip etmelerini sağlıyoruz. Bu da mali riskleri azaltarak ve işletmenin daha sağlam bir finansal temele sahip olmasını sağlamaktadır.
  3. Yasal Uyum Sağlama: Vergi mevzuatı ve diğer yasal düzenlemelere uyum sağlamak için gereken muhasebe kayıtlarını en doğru şekilde takip ediyoruz.
  4. Daha İyi İletişim: Detay muhasebe; işletmelerin paydaşlarıyla daha şeffaf bir iletişim kurmalarını sağlar. Bu da güvenilirliklerini artırır ve iş ilişkilerini güçlendirir.

Detay muhasebenin bu avantajları, işletmelerin mali performanslarını iyileştirmelerine ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamalarına yardımcı olur.

Çözüm Ortaklarımız

Bize Yazın

İstediğiniz zaman bizi arayın veya uğrayın; tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

    Coyright © Detay Muhasebe Serbest Muhasebe & Mali Müşavirlik Bürosu. All Rights Reserved.
    Web sitemizdeki bilgi ve açıklamalar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup TÜRMOB’nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmıştır. Sitede yapılan bütün açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır ve bu bilgiler iş geliştirmeye yönelik olarak kullanılamaz.